Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Minnesota Girl Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sittin' on the hood of a camaro
Walkin' shooting stars across the earth
Counting all the bites from the mosquitoes
There goes my Minnesota girl

Lazy days
Gone without notice
In a daze... with faraway eyes

Driving to a closed spot Wednesday afternoon
There goes my Minnesota girl

In a daze
Go without notice
Lazy days....with faraway eyes

Countin' from the pieces we have been through
Here comes my Minnesota girl
There goes my Minnesota girlNuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - Minnesota Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Minnesota Girl".
3. Video është e këngës "Minnesota Girl", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0