Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gresa Behluli - Te Kerkoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kerkoj".
3. Video është e këngës "Te Kerkoj", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gresa Behluli - Te Kerkoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

10/08/2010

2010-08-10T11:47:32+00:00Kur zemra flet
aty mendja gjdoher hesht
nje takim me ty
ka guxiim per dashurii
edhe pse te duu

po frigohem me te treguu
ndoshta je i vertet
prandaj mendjen ma ndrrove leht

REF:
Unné te kerkoj vetem ty un te kerkoj muaj edhe vite tjeter une nuk dashuroj

kudo qe te jesh mua afer gjithmon dot me kesh .
te derzova shpejt shpirt e zemer ti fala krejt edhe pse teduuu

po frigohem me te treguu ndoshta je i vertet prandaj mendjen ma ndrrove leht

REF: 2x
Unné te kerkoj vetem ty un te kerkoj muaj edhe vite tjeter une nuk dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Elidona
Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet