Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Potpuri Gezuar 2015 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pi raki e mos u dej
Osmani aga
Çoje mendjen gjithandej
Osman aga x2

Ref...x2
Osman e Osman e
Osman aga
Jalla jalla jalla jalla
Osman aga

Osman aga djale i ri
Osman aga
Nate e dite tuj pi raki
Osman aga x2

Ref...x2
Osman e Osman e
Osman aga
Jalla jalla jalla jalla
Osman aga

...

Kallma cigaren
Paja çka t'kallxoj x2

Me ma hidhnu nanen
Gjuhen ta shkurtoj
Prej merakut t'saj
Zemra po m'gufon x2

Une nanen tande
Nuk do ta hidhnoj x2

Do t'i çes kafe
Çaj me limon
Prej merakut t'saj
Zemra po m'gufon x2

Madje heret
Çohem e pastroj x2

Dreken do t'ja bej
E shtratin do t'ja shtroj
Prej merakut t'saj
Zemra po m'gufon x2

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Gresa Behluli - Potpuri Gezuar 2015
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri Gezuar 2015".
3. Video është e këngës "Potpuri Gezuar 2015", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 0