TEKSTESHQIP

Gresa Hyseni
Kenaqesi Dhe Disponim
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenaqesi Dhe Disponim" kënduar nga Gresa Hyseni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.