Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Grupi X - Ti Thua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Thua".
3. Video është e këngës "Ti Thua", por nuk këndohet nga Grupi X.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Grupi X - Ti Thua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dite Dimri"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Thua" kënduar nga Grupi X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Grupi X. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

TE DUA, TE DUA EDHE HESHT
DHE UNE CUDITEM ME GUXIMIN TEND
SI MUND TE THUASH,TE DUA KAQ THJESHT
PA DASHURINE E ZERIT TEND

TI THUA, PERTY, VEC PER TY MENDOJ
DHE UNE HABINE MUNDOHEM TA FSHEH
DHE NDERSA ME MUA BISEDON
DISA TE TJEREVE NGADAL U QESH

..............Më Shumë Këngë Nga Grupi X:


Komente mbi këtë këngë