Më mbaj mend (për 1 muaj)

Guximtar Rushani - Lotë Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti me nuk je ti
Ti nuk me shikon si me pare
Ti me nuk je ti
Ti sme perqafon si me pare

Ti me nuk je ti
Pse nuk me shikon si me pare
Ti me nuk je ti
Pse sme perqafon si me pare

Ti me nuk ke zemer
Ti je hynesh pa shpirt edhe pa emer
Ti nuk ke meshire
Ti me le te vuaj ne erresire

Tere jeten time une te enderrova ty
Nuk mendova une per veten
E sot jetoj me lot ne sy
Une te fala shpirtin tim
Ti me fale dhimbje pa mbarim


Ky tekst u dërgua nga Mimi selimGuximtar Rushani
Publikimi: 16/12/2005
Festivali: Festivali i 44-të në RTSH
Muzika: Menderes Lumani
Teksti: Menderes Lumani
Ork: Vullnet Brahimi


Guximtar Rushani - Lotë Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotë Dashurie".
3. Video është e këngës "Lotë Dashurie", por nuk këndohet nga Guximtar Rushani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Guximtar Rushani:


Komente 0