Më mbaj mend (për 1 muaj)

Guximtar Rushani - Zare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Zare trandafile,
Zare moj trandafile

ç'naj bone me hile moj Zare,
sa e bukur je 2x

Zare dil ke shpija,
Zare moj dil ke shpija

po të pret shoqnija moj Zare,
sa e bukur je 2x

Zare dil ke fiku,
Zare moj dil ke fiku

po të pret ashiku moj Zare
sa e bukur je 2x

Zare dil ke mani,
Zare moj dil ke mani

po të pret jarani moj Zare,
sa e bukur je 2x


Ky tekst u dërgua nga Johny B

Guximtar Rushani - Zare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zare".
3. Video është e këngës "Zare", por nuk këndohet nga Guximtar Rushani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Guximtar Rushani:


Komente 0