TEKSTESHQIP

Guximtar Rushani
Oj Zogo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Zogo" kënduar nga Guximtar Rushani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 27 Maj 2021, Guximtar Rushani publikon videoklipin "Oj Zogo".