TEKSTESHQIP

Guximtar Rushani
Kolazh (Gezuar 2023)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh (Gezuar 2023)" kënduar nga Guximtar Rushani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues vetë artisti.