Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hafsa Zyberi - Kenga E Shoqenise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Shoqenise".
3. Video është e këngës "Kenga E Shoqenise", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hafsa Zyberi - Kenga E Shoqenise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

21/10/2011

2011-10-21T19:16:21+00:00E shoqënija
O lal moj sho'ijo'qënija
Shum itibar' ijaro
O lal që m'pa'ijaske 'ije ti'je

Ref...
E hajde hajde moj delja rud'
O a s'ma fal o lal
Nji qingj të but
E ta kullos o hajde rrug o në rrug

E kënoj gjeli
O lale ke'ije ka'ijaliba
E sa me t'shpej'ijejto
O lal na zba'ijardhe'ijet drita

E sa me t'shpej'ijejto
O lal na zba'ijardhe'ijet drita

Ref...
E hajde hajde moj delja rud'
O a s'ma fal o lal
Nji qingj të but
E ta kullos o hajde rrug o në rrug


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet