Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hafsa Zyberi - Me Shikon Me Buz Ne Gaz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shikon Me Buz Ne Gaz".
3. Video është e këngës "Me Shikon Me Buz Ne Gaz", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hafsa Zyberi - Me Shikon Me Buz Ne Gaz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.4 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Kolazh"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1996

1996-11-30T23:00:00+00:00Më shikjon me buz në gaz
Sikur don me fol me mu
Un me ty moj do të flas of moj xhan
Nuk po mundem me duru

Un me ty moj do të flas of moj xhan
Nuk po mundem me duru

Kur të pashë moj tuj kalu
Vesh e math për bukuri
Ç’më pikllun dy syt e tuj of moj xhan
Ç’më ke prek në dashuni

Flokët m’i ke thurr gërshet
Si kunor lule me ar
Askërkush moj s’t’i përket of moj xhan
Nji petrit nji djal beqar

Askërkush moj s’t’i përket of moj xhan
Nji petrit nji djal beqar


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë