Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hafsa Zyberi - Si Më Ke Sytë Më Ke Vetullat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Më Ke Sytë Më Ke Vetullat".
3. Video është e këngës "Si Më Ke Sytë Më Ke Vetullat", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hafsa Zyberi - Si Më Ke Sytë Më Ke Vetullat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

11/09/2011

2011-09-11T15:01:28+00:00Si më ke sytë o moj
Më ke vetllat
Ashikun në sevda
Sevda ç'i shtjeve

Hajde më jep fjalën e
E dashunisë
O ani të bukurisë
Lule jasaman o kërkoj o derman

Ref...
E plot me nur e
Sa aman sa të pashë
O ani dy dy sytë e tu
Lule jasaman o kërkoj o derman

Buza jote o moj
Si qershia kuq flak
Balluket e moj si
Si florini kur verdhë

Hajde më jep zemrën
Se fort ta du
O ani dy sytë e tu
Lule jasaman o kërkoj o derman

Ref...
E plot me nur e
Sa aman sa të pash
O ani dy dy sytë e tu
Lule jasaman o kërkoj o derman


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet