Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hafsa Zyberi - Une Ty Moj Te Kam Dashte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Ty Moj Te Kam Dashte".
3. Video është e këngës "Une Ty Moj Te Kam Dashte", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hafsa Zyberi - Une Ty Moj Te Kam Dashte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Kolazh"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1996

1996-11-30T23:00:00+00:00Una ty'e të kam dash e i- je
Prej së vogli der' fëmi
Si s't'vjen keq'e i-je e me u nda'e i-je
E të morrish hajde tjetër njeri.

Si s’t'vjen keq e i-je e me u nda e i-je
E të morrish hajde tjetër njeri

Syt' e mi'e e të shikojn'ë i-je
Qajnë e rrjedhin si burim
Ç'ke moj zemër i-je e që s'duronke i-je
Digju digju hajde mre shpirti im

Ç'ke moj zemër i-je e që s'duronke i-je
Digju digju hajde mre shpirti im

Edhe shpirti s’po m’qetsohet i-je
Prej idhnimit që m’ka gjetë
Njikjo vjeshta i-je e s’po m’harrohet i-je
Përkujtimi tat' n'nishan kan me met

Njikjo vjeshta i-je e s’po m’harrohet i-je
Për kujtimin tan nishan kan me mbetë


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet