Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hafsa Zyberi - Këngë Për Kaja Karafilin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Kaja Karafilin".
3. Video është e këngës "Këngë Për Kaja Karafilin", por nuk këndohet nga Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hafsa Zyberi - Këngë Për Kaja Karafilin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

17/10/2012

2012-10-17T15:56:31+00:00Dit e hane o moj dit e zez
Krisi pushka mun ne Pez

Krisi pushka mun ne Pez

Mu ne Pez e mun ne kryzi
Lufton Kaja me gjith ushtri

Lufton Kaja me gjith ushtri

Me ushtri me bataljon
Kan rrethu o nji grup gjermon

Kan rrethu o nji grup gjermon

Grup gjermon o ni grup tradhtar
Lufton Kaja nji shok i rrall

Lufton Kaja nji shok i rrall

Krisi pushka gjemoj toka
Than bejleret o ç'jan o kto topa

Than bejleret o ç'jan kto topa

Nuk jan topat e gjermanit
Por jan bumjet e Kajamit

Por jan bumjet e Kajamit

Shkoj haberi ke bab o Myslymi
Ç'u vra Kaja Karafili

Ç'u vra Kaja Kaja trimi


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Hafsa Zyberi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet