Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hajrë Behrami (Hajra)
  • Emri i Vërtetë:
  • Hajrë Behrami
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hajrë Behrami (Hajra) është këngëtar i njohur. Hajra ka kendu qysh ne shkollen fillore dhe eshte shume i kerkuar ne gezimet familjare. Kohet e fundit eshte duke punuar nje album qe permban kenge dasmash dhe kenge per dashni, pra do te jete nje album qe do dali ne treg ne para sezonit te dasmave 2019.

Më datë 8 Gusht 2020, Hajrë Behrami publikon videoklipin "Larg Nënës".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist