Hajrie Abazi
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Ditëlindja:
  • 20 Shkurt
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Hajrie Abazi është këngëtare. Më datë 15 Nëntor 2018, Hajrie Abazi publikon videoklipin "T'ka Fal Zoti Yll Bajrak".

Më datë 15 Maj 2019, Hajrie Abazi publikon videoklipin "O Shpirt". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gjoke Mulaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera