Halit Arsllani
Halit Arsllani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Halit Arsllani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 21 Mars 2022, Halit Arsllani publikon videoklipin "Lutjet E Nanes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0