TEKSTESHQIP

Hamdi Goxhuli
Për Ty Mëmëdhe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Ty Mëmëdhe" kënduar nga Hamdi Goxhuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga mbart vargjet e shkruara nga Rasim Gjinovci, ndërsa arranzhues i muzikës është Armend Hajra.