TEKSTESHQIP

Hamdi Goxhuli
Keto Ura
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Keto Ura" kënduar nga Hamdi Goxhuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.