Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Band - Ti Po Qan E Unë Po Qesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

N'albumin e kohës së vjetër
E shikoj një fotografi kur ne ishim bashke
Dhe dielli buzëqeshte…
E ti je tani me një tjetër
Se kuptoj,të gjitha që i pata unë ty ti dhash
Pse mua nuk më deshte…

Sa,është ferr më thuaj,
Pse dhe unë duhet të vuaj
Nuk është ferr,ti mos luaj,
Se dhe unë nuk do të vuaj

Reff. (x2)
Na,na,na…na,na,na
Ti po qesh e unë po qaj
Na-na-na…na-na-na
Lotin unë nuk mund ta mbaj
Na,na,na…na,na,na
Tni ndryshe do ta kesh,
Ti do qan e unë do qesh.

N'albumin e kohës së vjetër
E shikoj një fotografi kur ne ishim bashke
Dhe dielli buzëqeshte…
E ti je tani me një tjetër
Se kuptoj,të gjitha që i pata unë ty ti dhash
Pse mua nuk më deshte…

Sa,është ferr më thuaj,
Pse dhe unë duhet të vuaj
Nuk është ferr,ti mos luaj,
Se dhe unë nuk do të vuaj

Reff. (x2)
Na,na,na…na,na,na
Ti po qesh e unë po qaj
Na-na-na…na-na-na
Lotin unë nuk mund ta mbaj
Na,na,na…na,na,na
Tni ndryshe do ta kesh,
Ti do qan e unë do qesh,
Ti do qan e unë do ,
Ti do qan e unë do qesh


Ky tekst u dërgua nga DrinHana Band
Publikimi: 01/06/2006
Festivali: VFM 2006


Hana Band - Ti Po Qan E Unë Po Qesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Qan E Unë Po Qesh".
3. Video është e këngës "Ti Po Qan E Unë Po Qesh", por nuk këndohet nga Hana Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Band:


Komente 0