Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Band - Paradoks Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Asgjë e mirë nuk pritet
Askush më nuk çuditet
Pse fundi ka ardhë…
Sa posht kemi ra

Madje njerz’t habiten
Si i kaluam vitet
Moti,shumë moti
Ne është dasht me u nda…

Vonë,tash është vonë
Ne përgjithmonë po ndahemi
O vonë,tash eshte vonë
Veç nga fjalët që fyejnë të përmbahemi..

ref:
Paradoks,na-na-na
Duhemi-ndahemi
E të dy
Për të mençur mbahemi

Paradoks,na-na-na
Cdo të mirë,e harrojmë
Paradoks,
Se më bashkë, ne sdo të jetojmë

Asgjë e mirë nuk pritet
Askush më nuk çuditet
Pse fundi ka ardhë…
Sa posh kemi ra

Madje njerz’t habiten
Si i kaluam vitet
Moti,shumë moti
Ne është dasht me u nda…

Vonë,tash është vonë
Ne përgjithmonë po ndahemi
O vonë,tash eshte vonë
Veç nga fjalët që fyejnë të përmbahemi...


Ky tekst u dërgua nga baby_girlHana Band
Publikimi: 01/12/2004
Festivali: Zhurma Show 2005


Hana Band - Paradoks
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paradoks".
3. Video është e këngës "Paradoks", por nuk këndohet nga Hana Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Band:


Komente 1