Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Band - Te Dua Se Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

te dua SE JE TI UN PA TY NUK MUND TE JETOJ QOFT EDHE NJE DIT TE JAM ME TY

TE DUA SE JE TI GJDO DIT EDHE NESE JE TI UN TE DALLOJ KUTU NE AMELTORE TE VREJ QE TE DUA SE JE TI

UN PA TY SDOTE JETOJ TE DUA SE JE TI GJDO DIT E NAT TE DUA SE JE TI KNAQEM KUR TE SHOH TE DUA SE JE TI


Ky tekst u dërgua nga Sema


Nuk kemi video për këtë këngë.


Hana Band
Publikimi: 01/12/2005


Hana Band - Te Dua Se Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Se Je Ti".
3. Video është e këngës "Te Dua Se Je Ti", por nuk këndohet nga Hana Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hana Band:


Komente 0