Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Hazbi Thera - Dasma  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

08/02/2017

2017-02-08T16:44:22+00:00E mi ka boe Djali 15 vjete,
Hajde n'dille o me bo shyhrete.
Haj si Shqiptart aman , e kan zanate,
O pa Muzik jo,jo Darsmen
Nuk e bajne.

E me familje lej,lej
valla dot bojm halle.
Rang Dang Dongi hajt darsmen me boe.
Baba thot Shqyipe Abazi, Nana thot Mahmut Ferati shum po thojn Azis Murati qikat thojn Shpat kasapin.

Baba thot Shqipe Abazi nana thot mahmut feratin Qikat thojn Shpat kasapin.


Ky tekst u dërgua nga Kalle_me_tallava
Më Shumë Këngë Nga Hazbi Thera:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet