Hekuran Krasniqi Feat. Agim Gerguri & Fisniket

Ajo Me Mbyti ➡ Тя Ме Унищожи

 Shqip ➡  Bullgarisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Kristina1504


Ajo Me Mbyti

Po t'i qaj hallet
E po te pyes ty o shoku im
A e ke pa
A eshte e bukur siç ka qen'
Me thuaj te lutem
M'kallzo krejt çka din per te
M'i trego t'gjitha
A eshte e lumtur me ate qe jeten po kalon

Ref.
Zemra sa sa e don sa e don
Ti nuk e imagjinon (x2)
Ma don trupi
Ma don shpirti
Eshte e mir' ajo zemren ma kputi

Ajo me mbyti
Sa shume e deshta o shoku im
Po jetoj jeten
Po ksaj si thuhet qe eshte jete
Me ka lan vetem
Per nje genjeshter te tjeter kujt
Do ta ktheja, o ktheja kohen
Vec me e pa edhe njiher me mu

Ref. (x2)
Zemra sa sa e don sa e don
Ti nuk e imagjinon (x2)
Ma don trupi
Ma don shpirti
Eshte e mire
Ajo zemren ma kputi
Zemra sa sa e don sa e don
Ti nuk e imagjinon {x2}


Тя Ме Унищожи

Питаш ме ’Защо плачеш, братко?’
Но какво да ти отговоря, приятелю мой
Виждал ли си я?
Толкова ли е хубава, колкото беше?
Кажи ми, моля те
Разкажи ми точно какво знаеш за нея
Разкажи ми всичко
Щастлива ли е с тези, с които сега живее

Сърцето ми, колко, колко я иска
Не можеш да си представиш
Иска я тялото
Иска я душата
Прекрасна е, тя ми държи сърцето

Тя ме унищожи
Колко много я исках, о приятелю мой
Но продължавам да живея
Но на нея как да ú кажа какво е животът
Остави ме сам
Заради една лъжа на този другия
Щях да го върна, да го върна времето
Само да се беше видяла веднъж с мен

Сърцето ми, колко, колко я иска
Не можеш да си представиш
Иска я тялото
Иска я душата
Прекрасна е, тя ми държи сърцето

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019