Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Karamel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

rruges tende kur kaloj
syrin tim une e drejtoj
ne balkon mos po te shoh
mire e di qe je aty
buzeqesh me sheh ne sy
mori zemer une mire ty te njoh

ref.
si bombon si karamel
hajde knej e te puthi ne bel
je si zog qe veq lyp shtegtim
sot prej meje ti mos ik
jam simpatik e egzotik
ta ndreqi naten per nej dakik

shume punen zhag ma qon
e shpesh me provokon
si me tjerat me ty spo ma don
prej meje ti mos ik ste pres
me asnje dite se per fjale
ska me apetit

ref.
si bombon si karamel
hajde knej e te puthi ne bel
je si zog qe veq lyp shtegim
sot prej meje ti mos ik
jam simpatik e egzotik
ta ndreqi naten per nej dakik


Ky tekst u dërgua nga genta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hekuran Krasniqi - Karamel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karamel".
3. Video është e këngës "Karamel", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0