Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Mendje Madhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mendje madhe pa nevoj
Krenari deri ne asht
Pak me ta prish qefin tend
Hun e buz i ben bashk
E shpejt si era me teke d'renda
E rrezikshme si anakonda
Qe e njek gjahu gjdo nat
Une gjuetari pa fat

Shoqet une nuk ti shikoj
As me shok nuk rri deri von
Larg qoft s'te tradhtoj
Me tjera femna nuk shkoj
Me fol shum se kam zakon
As nuk jam tip monoton
Nuk e di pse je keshtu
Te huna ma ke pru

Arrogante pa nevoj
Je xheloze deri n'asht
Dhe kur shoqeve ju flas
Hun e buz i ben bashk
Her stuhi, her uragan
Her akull, her vullkan
Mbledh mend kshtu nuk shkon
Gjdo gje e komplikon


Ky tekst u dërgua nga Brikena

Hekuran Krasniqi - Mendje Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendje Madhe".
3. Video është e këngës "Mendje Madhe", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0