Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Me Te Zeza Vesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

me te zeza vesh me lot ne sy me zemer te thyer per mua mban zi me lule ndor me dhembje ne gji nga qielli i lart
lotin ta fshi

e bukur edhe kur qan
perkrah kur te mbaj
dhe te ngushlloj
mbaje forcen me duar
keshtu ishte shkruar
dhembjet kalojn
e ti mos u dorzo une nuk jam larg joo me te zeza vesh te njoh me dhembje sdua te shoh

me te zeza vesh me lot ne sy me zemer thyer per mua mban zi
me lule n'dor me dhembje n'gji nga qielli lart lotin ta fshi
aaaaaaaaa

jo ti mos u dorzo mundesh edhe vetem
jeta eshte e buku nese ndonjeher te merr malli ngrite koken shiko ne qiell une te shoh

me te zezaa vesh me lot ne sy me zemer thyer per mua mban zi
me lule n'dor me dhembje n'gji nga qielli lart lotin ta fshi


Ky tekst u dërgua nga  GenntA

Hekuran Krasniqi - Me Te Zeza Vesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Te Zeza Vesh".
3. Video është e këngës "Me Te Zeza Vesh", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0