Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekuran Krasniqi - Leyla Apo Lule

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leyla Apo Lule".
3. Video është e këngës "Leyla Apo Lule", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekuran Krasniqi - Leyla Apo Lule  (Feat. Mr.kuki, Lule & Dr.alban)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:46:15+00:00wa le le le lee wa le le le le le lee wa le le le le wa le lel le
a le le le lejj a le lej lej a lej lej lej a le le le lejjj si ti skam pa kurr lejla pa te marr moj skam me la lejla lejla pasha syt e ballit moj besom shum te dashuroj lejla ej lejla nja dy fjal du me ti than rahat ne anderr sje tu me lan sje tuj me laaaaa..aan taksirati do me mzan krejt qka kam du me ti dhan du me ti dhaaaaaann taksirati do me me zan krejt qka kam du me ti dhan lejlaaaaaaaa..aa pasha syt e ballit moj me asgje ty nuk te ndrroj lejlaaaaaa (okej) (okej) formacioni nga deshira per loj hej lejla ti je n'evoj nisu drejt meje si kapuqino mir se vjen ne zonen maurinjoo zani yt deperton si plumbi je mbrojtja un jom sulmi sa krejt i kom mi mbrojt dy golla ki emocion si berd agiolla jom i drejt knej sdi a ke vrejt nivit ma shpejt se qmimi esht i shtrejt waka waka me dul nafaka shpejt kalon te dita te nata nga mesi mesi kaloj ne aksion ty ronaldo nuk po te punon hajde tash ndroe ket rol derisa une e boj edhe ni gol a le le le lejjj wa lej lej lej leeee a le le le le wa lel lel le le lej lej leejj si ti skam pa kurr lejla pa te marr nuk kam me lan lejlaaaaa leeejlaa ri me mua veq ni nat krejt qka kom du me ti dhan lejlaaaaa lejlaaaaa nja dy fjal du me ti dhan rahat ne anderr sje tum lan sje tu me laaaaaaaaaaaaaannn taksirati do me me zan krejt qka kom du me ti dhan du me ti dhaaaaaann pasha syt e ballit mojjj besom shum te dashurojj lejlaaaa (ej lejla) pasha jeten time moj me asgje ty nuk te ndrojj leejla lejjlaa lejlaa lejlaaaaaa a le le le lej a le le lej lej lej lej lej a ale le le le wa le le le lee lu-lu-lu-lu-lu-lule a le le lel lej lej le lu-lu-lu-lu-lu-lu-lule lejlaaaaa a le lej lej lee lejlaaa lejlaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Kosovare Gashi
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet