Live Video

Hekuran Krasniqi - R.I.P. Love  (Feat. Xhingo)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2013

2013-12-30T00:11:18


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "R.I.P. Love" kënduar nga Hekuran Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hekuran Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...