Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Hekuran Krasniqi - Sonte Kemi Darsëm


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Kemi Darsëm" kënduar nga Hekuran Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mentor Kurtishi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kemi marrë nusen si hyri
Ani tana hija na ka zili
Ka me ra tupani nji nga nji
Deri sa ti plasim gjamat n`kojshi

Ref:(2x)
Hajde te na
Hajde bajm sefa
Sonte kemi darsëm
Hajde mashallah

Qenka veshur nusja në të bardh
Po na knojn bylbylat n`dardhëm-n`dardh
Po vallzon rinia pa ja ndal
Edhe Kumanova ka me u kall

Ref:(2x)
Hajde te na
Hajde bajm sefa
Sonte kemi darsëm
Hajde mashallah

Ref:(2x)
Hajde te na
Hajde bajm sefa
Sonte kemi darsëm
Hajde mashallahMë Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...