Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Hekuran Krasniqi - Zambaku I Bardhë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zambaku I Bardhë" kënduar nga Hekuran Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Anton Tetaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I
O Zambak-Zambaku i Bardh-e
Of Of Ama-a-an /2x
Je ma e Mira në Mahall-e
Of Of Aman /2x

ref:
Moj Zemrushë Moj Daklushë
Synin sikur Rru-u-ush /2x

II
Në Mahallë e në Qytet-e
Of Of Aman
Ty t´ka Baca me Kimet-e
Of Of Aman

ref:
Moj Zemrushë Moj Daklushë
Synin sikur Rush

III
Falmi Zot o Krihtë e Pëllumit
Of Of Aman
T´shoj e t´bij n´Mahallë t´Hodumit
Of Of Aman

ref:
Moj Zemrushë Moj Daklushë
Synin sikur RrushMë Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...