Official Video

Hekurani - Eja Ti Haydi Gel  (Feat. Gökten Yüksel, Astriti, Shake It Darbuka & Dj Juba)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/09/2017

2017-09-06T16:00:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Ti Haydi Gel" kënduar nga Hekurani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hekurani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...