Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Pranoje (Feat. Venom Seferi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Vali madalin ca mka marr malli me ta ni zonin prap me ta ni zonin prap me ajo me kalli zemren ja fali vec apo dalim bashke pres kur po dalim bashke vec kur po dalim bashke.ti kallxhon ca po don ti kallxhon ca po don mia morr ti kallxhon ca po don krejt ti plocoj un ty vec ca po don ti kallxhon ca po don ti kallxhin ca po don mia morr ti kallxhon ca po don krejt ti plocoj un vec ca po don
Ti e din se sa te du sa te du sa te du a te bjen ne mend per mu aaaat bjen mend per mu kurr ne jet se kam mendu jo jo jo se kam mendu ti prej mejet mu largu jo jo se kam mendu ti e din se sa te du sa te du sa te du a te bjen mend per mu aaat bjen mend per mu kurr ne jet se kam mendu jo jo jo se kam mendu ti prej mejet mu largu jo se kam mendu


Hekuran Krasniqi - Pranoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranoje".
3. Video është e këngës "Pranoje", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0