TEKSTESHQIP

Hekuran Krasniqi
Ti S'e Din
Lyrics
(Feat. Gazmend Fazliu)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti S'e Din" kënduar nga Hekuran Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i vijës melodike, autor i fjalëve të tekstit dhe producent i këngës rezulton të jetë vetë artisti. Krijimi paraqitet i përpunuar mjaft këndshëm me videoklip, i cili u transmetua më 28 Tetor 2023.