Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Henrik - E Vetmja Je Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vetmja Je Ti".
3. Video është e këngës "E Vetmja Je Ti", por nuk këndohet nga Henrik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Henrik - E Vetmja Je Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Vetmja Je Ti" kënduar nga Henrik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga No I.D.. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

No I.D.-Reptura 1
kisha dasht me kthy kohen qaty ku jemi pa
e kom dit qe je e vetmja e tjeter si ti nuk ka
loqqk momenti par asniher nuk harrohen
kur une me ty e kena kalu veq vet kohen

Zemer ti je njo e nuk ka femen tjeter
nuk je simpati veq n'fjal po edhe n`veper
per me ta shpreh dashurin mvyn veq ni laps leter
a t`kujtohet nata ti me fund une me kravat e seter

qysh me ma kthy disponimin kur jom ndepresion
qysh me m'shti me kesh me qdo sen qe e bon
Pa marr parasysh jeten veq ty ta kom dhon
Une jom qaj djali qe qdo deshir ta plotson

LiL GeniuS-Reffx2
HoneY Sdu me u nda , nuk e di a e ke paaa
Largsia Mbas Na La , Du Me Kon Me Ty Hala

No I.D.-Reptura 2
Jom reper ta dish reperat kan zemer
mas krejt ktyne fjalve e sheh qe nfund del ni emer
Per me mbo tlumtur zemer ti e din sekretin
qysh me nal kohen e qysh me ngri bashk momentin

Zemer je e vetmja je e vetmja per mu
je e vetmja qe e kom edhe e vetmja qe e du
me mu loqqk je one less lonly girl
une vetem ty te du You Are My Pearl

em kujtohet sikur dje ku jem taku spari her
erdha tfola meniiher e dulem qaty at her
11.7 bjondina jeme ket dat kurr se harroj
edhe n'boten tjeter nese shkoj met kujtu vazhdoj

LiL GeniuS-Reffx2
HoneY Sdu me u nda , nuk e di a e ke paaa
Largsia Mbas Na La , Du Me Kon Me Ty Hala

LiLGenius Rapptur3-
I Kujtoj me ty nat E Vonaa
Kur ma bojshe te shpia po vononaa
Nuk E Disha se qa je ka thuuu
Problemet lei anash Girl Kur Ie Me Muuu
Se Jemi si dy engjuj qe e mbrojm njoni tjetrin
Se kena me kon gjith bashk si zalli me detin
Se tdu Qaq shum sa zoti mjepi fuqiii
Se Ti mbone per veti pse hiq nuk e di

LiL GeniuS-Reffx2
HoneY Sdu me u nda , nuk e di a e ke paaa
Largsia Mbas Na La , Du Me Kon Me Ty HalaKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet