TEKSTESHQIP

Hermes
Me Lini Te Qaj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Lini Te Qaj" kënduar nga Hermes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor ka ardhur tek publiku i realizuar nga ana vizuale me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 26 Dhjetor 2014.