TEKSTESHQIP

Herolind Iseni (Lindi)
Qka Esht Jeta N'gjermani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qka Esht Jeta N'gjermani" kënduar nga Herolind Iseni (Lindi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.