Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Kosovën


Kosova Vendi Im

Nje vend me pelqen
nje vend qe une jetoj
nje vend qe e dua
dhe e enderroj.

Do te besoj
me shume shpres
do te jetoj drisa
te vdes.

- Poezi nga Herolinda Laqaj


- U dërgua nga Herolinda1 -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  19

Komente mbi këtë krijim