Më mbaj mend (për 1 muaj)

Prizreni

Nje vend shum i bukur
nje vend me gjelbrime
eshte dhe do te mbetet
gjithmon vendlindja ime.

Jetoj ne Prizren
ne vendlindjen time
qe eshte nje vend i shrenjt
dhe me shume kuptime.

- poezi nga Herolinda Laqaj


- Poezia u dërgua nga Herolinda1 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet