A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hija E Jetes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Hija E Jetes është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. GRUPI Hija e Jetes u themelua ne fund te vitit '96 nga dy antaret e ketij grupi Fatmir Miftari "Don Pizhi" dhe nga Murat Abazi. Ata ne vitin 98 publikunan nje album te qujatur BACK IN THE GAME dhe me kete album bene nje arritje te madhe e sidomos me kengen te quajtur HIJA E ZEZE qe me klipin e kesaj kenge arriten kulminacionin e hip hop-it sa qe u shfaqen ne MTV. Hija e jetes nuk u ndal me kaq ata ne vitin 2002 bene albumin e dyte te q...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Don Pizhi

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

ETB 57

E'7

G-Gold Army

Rikthimi

A.D.X

Misterioz

Kamikaza-T

Eki-Nox

Felon Records

Master Bass


Tags: Hija Jetes, Hija E Jetes, Don Pizhi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019