A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Him - Beautiful


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Just one look into your eyes
One look and I'm crying
Cause you're so beautiful

Just one kiss and I'm alive
One kiss and I'm ready to die
Cause you're so beautiful

Just one touch and I'm on fire
One touch and I'm crying
Cause you're so beautiful

Just one smile and I'm wild
One smile and I'm ready to die
Cause you're so beautiful

Oh and you're so beautiful
My Darling
Oh you're so beautiful
You're so beautiful
Oh my Baby
You're so beautiful
And you're so beautiful
Oh my Darling
Oh my Baby
And you're so beautiful


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019