Official Video

Hubabuba - Mos Hup Kohe  (Feat. Anonimos)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/11/2014

2014-11-15T15:29:45

Featuring

AnonimosKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Hup Kohe" kënduar nga Hubabuba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hubabuba i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin