TEKSTESHQIP

Hysen Smajli
Dua Ti Them Fjalet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dua Ti Them Fjalet" kënduar nga Hysen Smajli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.