Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Idajet Skura - Zemer Sa Te Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/06/2019

2019-06-17T11:06:15


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemer Sa Te Dua" kënduar nga Idajet Skura.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Idajet Skura i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Idajet Skura:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet