Më mbaj mend (për 1 muaj)

Idriz Bugujevi - Martesa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


qysh ne vexhli na u deshteh
njeri tjetrin perqafum
zemrat tona kur pa u ndar
per her njera tjetren dashurun

Ref
qysh n...

martesa jonë esht e bukur
kurorzim i dashuris
o zemer kendo pa pushuar
keng te bukra te lumturis

Ref
marte...

o zemer kendo pa pushuar
keng te bukra te lumturis


Ky tekst u dërgua nga Fahriu


Nuk kemi video për këtë këngë.
Idriz Bugujevi - Martesa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martesa".
3. Video është e këngës "Martesa", por nuk këndohet nga Idriz Bugujevi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0