Më mbaj mend (për 1 muaj)


Il Ghost - Follow

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Follow".
3. Video është e këngës "Follow", por nuk këndohet nga Il Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Il Ghost - Follow  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

16/11/2020

2020-11-16T13:00:12+00:00


"Follow" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Il Ghost.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Il Ghost i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Besnik Gjakova - Follow

1x
Ngjyra e Flokve tu pom Habit
Nga njeher edhe pom Qudit
je Sikur Ajo que thojshin...

2x
Shkojshin e Thojshin Lulia Nuk Ban
Prej Si Erdh te na qeli Jorgovan

2x
Follow me Follow You
Lady Lady I Love You
Jam Kat Du, Jam Kat Du
Aje Ti Single Per Mu

1x
Pa Hajgare Seriozisht
Po E Kall Ti Sinqerisht
E Qellume je Plotsisht
Ma e Mira Ska Si Ti...

2x
Je Ma E mira, Je Ma e Mira Na Tranove Krejt
Je Ma E mira, Je Ma e Mira me nnejt Shtremt e me fol Drejt

2x
Follow me Follow You
Lady Lady I Love You
Jam Kat Du, Jam Kat Du
Aje Ti Single Per Mu

Flow - Follow

rep1
-kjo si cocain shum e dhezt o
-edhe npolici po dojn foto
-tzit tu pergju pronto
-telefoni busy alo alo

-sbojna biznis na marim pare
-famen e shkurt kta cigare
-rrugen e sigurt un so qare
-me tsha ty je i dopt mare

-fjalt qe pi thu nuk jon as rima
-fejkera dopt made in china
-edhe fmija spo dojn mo pare tima
-po truq mbi truqa kejt tavolina

-ooo kejt tavolina ooo kejt tavolina
-truqa mbi truqa kejt tavolona
-ooo kejt tavolina ooo kejt tavolina
-truqa mbi truqa kejt tavolona

ref2
-follow follow kejt policin
-6 patrolla permas um rrin
-edhe gjith pa ren po him
-edhe kur se pret ta q**

rep2
-qele telefonin kur don bef me mu
-mos ma luj tfortin ma kurr me mu
-edhe kur pom shajn ma shum pi du
-edhe kur po folin mo sjom tu i ngu

- scuza amigo kur live na shohin
- ruhen kta ruhen se mir na njohin
- rregullat i dini loja qysh luhet
- sjeni qysh dokni asniher qysh thuhet

- konkurenc e dopt tu be ropt
- edhe nshkoll nfillore e kom bo ma fort
-mos mer be hez nkamera nspot
-i kom do njerz tnjoftojn me gllok

-uh snalet gazi keset e vogla me bor
-vera e nxet hekri i ftoft o ndor
-uh snalet gazi keset e vogla me bor
-vera e nxet hekri i ftoft o ndor
Më Shumë Këngë Nga Il Ghost:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet