Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilia Basho - Kolazh Dasme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

COBANKA

kush,te tha qe nuk te dua moj cobanke e vogelo me dhemb zemra kur ti shoh syt e zinj mbushur me lote
oh per zotin te betohem per ty dishem pervelohem o per zotin te betohem vec me ty dua te martohem...

kush te tha se nuk te dua moj cobanke e bukuro nate e dite zemra po vuan ore cast per ty renkon
oh per zotin te betohem per ty dishem pervelohem o per zotin te betohem vec me ty dua te martohem...

DO TE DUA SA TE JEM GJELLE.

shkallet e kishes ngjit ngadal me fustan nuserie shtati yt engjellor o perendesh bukurie nje tuf lule te dhurova dhe ne krah ty te mora embel te putha ne buze dhe ngadale te rotulloja kembanat gjemojn fishekzjaret ndizen zjare kur u puthem zemra ime dit ube kjo nate ....

shkallet e kishes ngjit ndadal nuse me fustan te bardhe mallengjehen prinderit tane lot gezimi nga syt u rane ne unazat e florijt ndrisin emrat tanee o dhurate e perendise do te dua sa te jem gjalle.
kembanat gjemojn fishekzjaret ndizen zjare kur u puthem zemra ime dit ube kjo nate ....

DITA ME ELUMTUR E JETES TONE

zjare ndizet lokali sot po festojme diten me te lumtur te jetes tone ,diten me te lumture te jetes tone zjare ndizet lokali sot po festojme
zjare ndizet shamia ne valle shoqeria me trashegime ciftit ju uron ilia me trashegime ciftit ju uron ilia zjar ndizet shamia ne valle shoqeria ...
Ilia Basho
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/07/2014


Ilia Basho - Kolazh Dasme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Dasme".
3. Video është e këngës "Kolazh Dasme", por nuk këndohet nga Ilia Basho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilia Basho:


Komente 0