TEKSTESHQIP

Ilia Basho
Po Te Pres Me Pranveren
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Te Pres Me Pranveren" kënduar nga Ilia Basho.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 30 Janar 2021, Ilia Basho publikon videoklipin "Po Te Pres Me Pranveren".