TEKSTESHQIP

Ilir Jakupi
Mallkuar Qofshin
Lyrics

Si besoj un jetes......

Si besova askujt.
qe per ty po me flet.
se te deshta shume.
dhe per ty un e jap jet.
Cka flasin te tjeret.
nuk i degjoj une doot.
pse te dua un aq fort.
Nuk jetoj per bot.

Ref:
Si besoj un jetes.
e as vetvetes.
Se mua cka me ndodh,
Te mallkuar qofshin.
Ata qe na ndan.
Qe neve rahat.
Nuk na lan.

Ste kerkova azgja
vetem at qe ti e don
po prap je pishmane
dhe prap nuk don
ti o me pranu
ta dhurova un zemren
edhe shpirtin tim
nuk kam tjeter qfar te jap
vetem kto i kam.

ref:si besoj un jetes
e as vetes
se mua cka me ndodh
te mallkuar qofshin
ata qe na ndan
qe neve rahat
nuk na lan

DËRGOI:
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse projekti muzikor është përcjellë para shikuesve nga sfera vizuale me videoklip muzikor, i cili u publikua më 23 Qershor 2012.