Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Kazaferri - Tani Me Duhet Te Te Urrej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Do doja t'kthehesha pas, kete e enderroj.
Nuk zgjat asgje perjete, por ty te enderroj.

Sa shume rrinim bashke
sa shume flisnim bashke
sa ide thurnim bashke
por tani.... nuk je

Shoh rruget dhe s'kane jete, e kuptoj perse.
S'gjej force qe te vazhdoj, ty te kerkoj.

Sa shume rrinim bashke
sa shume flisnim bashke
sa ide thurnim bashke
por tani.....

refren
Me duhet te t'urrej
Me duhet te t'harroj
me duhet mos te t'shoh
Dua t'i fshij keto lote te pathare

Cdo dite me duket njesoj, kam ngecur ne perjetesi.
E vetmja force qe gjej, eshte kur te mendoj ty.

Sa shume duheshim bashke
sa shume qeshnim bashke
sa ide thurnim bashke
por tani.....

refren

kam shume frike ndoshta nuk po arsyetoj

refren (me nje ndryshim te vogel)

Por me duhet te t'urrej
me duhet mos te t'shoh
me duhet te t'harroj
Dua t'i fshij keto lote te pathare


Ky tekst u dërgua nga Ilir Kazaferi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ilir Kazaferri - Tani Me Duhet Te Te Urrej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tani Me Duhet Te Te Urrej".
3. Video është e këngës "Tani Me Duhet Te Te Urrej", por nuk këndohet nga Ilir Kazaferri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Kazaferi:


Komente 0